RBI SIA daliba izstades, seminaros, konferences Eiropā un Malaizija, Indonezija Sarkana palmu ella Carotino
Publikacijas sarkana palmu ella Carotrino Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino apraksts
RBI SIA izejvielas, sarkana palmu ella, palmu kodolu ella, kokosriekstu ella, kakao, ingredients Red palm oil CAROTINO Latvia,Lithuania, Estonia, Baltics
Apraksts par Carotino SDN.BHD, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Apraksts par firmu RBI SIA, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino Facebook

Sarkana palmu ella Carotino Facebook
Red palm oil Carotino in Latvia, Lithuania, Estonia, Baltic states, RBI SIA distributor of red palm oil Carotino
Sarkana palmu ella Carotino Latvija, Lietuva, Igaunija un Baltijas valstis

                        Adrese:  Margrietas 7, Rīga, Latvia / e-mail: rbi@latnet.lv   Tel: 371-29132516

CAROTINO sarkanā palmu eļļa ir unikāla augstākās kvalitātes eļļa cepšanas nolūkiem,  iegūta Malaizijā, kura 2-3 gados dos nozīmīgu ieguldījumu patērētāju veselības uzlabošanā Malaizijā un visur citur pasaulē.

Astoņi pētniecības gadi Malaizijas Palmu eļļas pētniecības institūtā ir devuši lieliskus rezultātus, kas palīdzēja radīt unikālu inovējošu rafinēšanas tehnoloģiju, ko ir patentējis šis institūts un komercializācijā ir nodota Carotino Sdn Bhd, kura ražo sarkano palmu eļļu un reklamē to ar preču zīmi "Carotino".

Šī ISO 9002 sertificētā kompānija, pilnīgi automatizēta ar state-of-the-art iekārtām RM30 miljonu vērtībā. Iekārtas tika uzstādītas no Vācijas un Amerikas. Kompānijā strādā 48 darbinieki, kas regulāri apmeklē vietējās un ārzemju apmācības lekcijas ISO9002 ietvaros.

Carotino Sdn. Bhd. ir pirmā un vienīgā kompānija pasaulē, kas lieto PORIM patentēto (bez ķīmiskiem elementiem) rafinēšanas tehnoloģiju pretstatā ierastajam ķīmiskajam rafinēšanas procesam.

Šis īpaši reti sastopamais rafinēšanas process palīdz saglabāt dabīgos karotenoīdus un vitamīnu-E.
Kā rezultātā iegūst augu eļļu sarkanā krāsā, kas nesatur holesterīnu, bagāta ar dabīgajiem karotinoīdiem, dabīgo vitamīnu E and koenzīmu (co-enzyme) Q10, kas savukārt kavē vēža šūnu attīstīšanos, ierobežo sirds slimības, diabētu, garīgās slimības, artrītus, šūnu novecošanos un ir liela ietekme uz deģeneratīvajām slimībām.


Kompānija arī ražo palmu eļļas produktus kūkām, konditorejas margarīnus, taukvielas biskvītiem, saldējumiem un glazūrām.
Pudelītes veidols arī ir patentēts tāpat kā Carotino preču zīme visā pasaulē.
20% no saražotā daudzuma tiek realizēts vietējā tirgū un pārējie 80% tiek eksportēti uz ASV, Japānu, Āzijas valstīm, Lielbritāniju, Krieviju, Baltijas valstīm, CIS valstīm, Austrāliju un Rietumeiropas valstīm. "Carotino ir vairāk nekā eļļa cepšanai. "Carotino" ir atzīta Nacionālajā Sirds slimību institūtā, Šveices vitamīnu institūtā un Austrālijas Nacionāljā Sirds fondā. Carotino ir 100% dabīga augu eļļa nesaturot konservantus un piedevas.

Viena ēdamkarote "Carotino" ir pietiekama dienas karotenoīdu deva pieaugušajiem.
Šī pro-vitamīna A bagātā eļļa, vērtīgā dāvana no Malaizijas, ārstē aptuveni 3 miljonus bērnu visā pasaulē, kas cieš no redzes defektiem, ko izraisa A vitamīna trūkums.

Nostiprinot pozīcijas vairāk nekā 10 pasaules valstīs, īsā laika periodā šīs neatkārtojamās tehnoloģijas produkts, satricinās augu eļļu tirgu vairāk kā 20 pasaules valstīs visā pasaulē.

Astoņi eļļas pētniecības gadi