Receptes ar sarkano palmu ellu Carotino
Publikacijas
Notikumu saraksts
Sarkana palmu ella CAROTINO Baltijas valstis, Latvija, Lietuva, Igaunija ; Red palm oil CAROTINO Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia ; RBI SIA distributor of Red palm oil CAROTINO in the Baltic States

Kuala Lumpur,Malaizija:

Carotino ir augstākās kvalitātes sarkanā palmu augļu eļla cepšanai, salātiem un pārtikas produktu ražošanai, jo tā ir bagāta ar dabīgajiem vitamīniem. Eļļas ieguves tehnoloģija izstrāda Malaizijas Palmu eļļas pētniecības institūtā.

"Carotino" sarkanā palmu eļļa ir ieguvusi satriecošu atsauksmi ārzemju tirgos, atzīmē kompānijasvadība.
Attīrītā sarkanā palmu eļļa tagad ir komerciāli radīta kompānijā Carotino SDN. Bhd (Malaizijā), kas ieguldījusi lielus līdzekļus jaunas rūpnīcas celtniecībā. Vadība komentē, ka eļļa ir ieguvusi labas atsauksmes no veselīgas pārtikas orientētiem patērētājiem Japānā un Lielbritānijā. Tā ir vētraini iekarojusi daudzu valstu tirgus. Tā ir populāra itsevišķi to klientu vidū, kas ir uztraukušies par sirds slimību novēršanu un vēzi. “Carotino" sarkanajai palmu eļļai piemīt ļoti daudz priekšrocību kā dabīgam antioksidantu avotam. "Carotino" eļļu iegūst lietojot patentētu (bez ķīmisko elementu lietošanas) procesu, tādā veidā eļļa iegūst tradicionālo dzeltenīgo krāsu.
"Carotino" atšķirīgā sarkanā krāsa iegūta izmantojot īpašu rafinēšanas procesu, kur 80% dabīgo karotīnu un vitamīns E tiek saglabāti no palmas jēleļļas. Šveices Vitamīnu institūts ir atklājis koenzīmu Q10.

Koenzīms Q10 atveseļo organisma imūno sistēmu un aizsargā pret diabētu, garīgiem traucējumiem un slimībām, kas saistītas ar organisma novecošanos. Tās dabīgie antioksidanti spēlē aizsargājošu lomu šūnu novecošanas procesā, aertosklerozes (asinsvadu sieniņu sašaurināšanās) un vēzi.

1kg eļļas ir ekvivalents daudzums 60 dienām patērējot vienu ēdamkaroti eļļas dienā. Dabīgo karotenoīdu skaistums ir tas, ka tie organismā tiek pārveidoti vitamīnā A tik daudz cik organismam nepieciešams un neatstāj kaitīgu ietekmi. No otras puses, ja sintētiski iegūtais vitamīns A tiek pārdozēts tas var būt toksisks. Carotino satur daudz tokotrienolu, kas ir ļoti reti sastopama vitamīna E sastāvdaļa, kura apslāpē holesterīna veidošanos aknās un samazina kaitīgā LDL holesterīna līmeni asinīs. Sarkanā palmu eļļa arī palielina organisma apgādi ar prostaohychin (hormoni, kas kavē asins ķermenīšu salipšanu) un samazina trombu (asins receklis, kas var aizsprostot asinsvadus) veidošanos.

 

Carotino vētraini iekaro pasauli