RBI SIA daliba izstades, seminaros, konferences Eiropā un Malaizija, Indonezija Sarkana palmu ella Carotino
Publikacijas sarkana palmu ella Carotrino Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino apraksts
RBI SIA izejvielas, sarkana palmu ella, palmu kodolu ella, kokosriekstu ella, kakao, ingredients Red palm oil CAROTINO Latvia,Lithuania, Estonia, Baltics
Apraksts par Carotino SDN.BHD, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Apraksts par firmu RBI SIA, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino Facebook

Sarkana palmu ella Carotino Facebook
Carotino cepumi
Red palm oil Carotino in Latvia, Lithuania, Estonia, Baltic states, RBI SIA distributor of red palm oil Carotino
Sarkana palmu ella Carotino Latvija, Lietuva, Igaunija un Baltijas valstis

                        Adrese:  Margrietas 7, Rīga, Latvia / e-mail: rbi@latnet.lv   Tel: 371-29132516

Mūsu kompānija "Happy Life" ir plaša sortimenta konditorejas izstrādājumu ražotāja kopš 2004. gada. Mēs ražojam vairāk kā 40 produkcijas izstrādājumu. Mūsu asortimentā ir tādi produkti kā marmelāde, zefīrs, cepumi, šerbets, pastila, konfektes un salda tāfelīte.

Viena no mūsu speciālistu nesenām izstrādēm ir marmelāde no dabīgām ogām (mellenēm, jāņogām, upenēm, ērkšķogām, u.c.).Marmelāde ir ne tikai lielisks antidepresants, kā arī dabīgs organisma piesārņojuma izvadītājs. Tieši pektīna saturs marmelādē padara šo produktu veselīgu.


Sadarbībā ar RBI SIA ( Red Palm Oil - Baltics) esam izstrādājuši jaunu cepumu sēriju "SAULES OGA" ar sarkano palmu eļļu CAROTINO.

Smilšu cepumi "SAULES OGA" ar kanēli


Smilšu cepumi "SAULES OGA ar kanēli

Ir tapuši jauni cepumi, kuros margarīns daļēji tiek aizvietots ar sarkano palmu eļļu Carotino. Cepumi ir garšīgi ar izteiksmīgi dzeltenu nokrāsu. Margarīna vietā var izmantot arī sviestu.

Patērētājiem tiek radīts veselīgāks produkts saturot "VAIRĀK ZINĀTNES un MAZĀK PIESĀTINĀTO TAUKU".

Cepumi ir kļuvuši bagāti ar dabīgajiem karotinoīdiem, vitamīnu E un koenzīmu Q10, kas kopā veido bagātīgu antioksidantu buķeti.


Sastāvdaļas: kviešu milti; margarīns (augu eļļas un  tauki 82% (palmu, kokosriekstu), emulgatori (taukskābju mono un diglicerīdi, sojas lecitīns, sāls (0.5%), konservants – kālija sorbāts (E202), skābuma regulētājs (citronskābe), beta karotīns, vitamīni:A, D3); sarkanā palmu eļļa Carotino; cukurs; ūdens; olas; kanēlis 0.15%.

Uzturvērtība 100 gr produkta: Enerģētiskā vērtība 1998kJ/477 kcal; tauki 22.9g, tostarp piesātinātās taukskābes 6.54g; ogļhidrāti 61.4g, tostarp cukuri 19.2g;  olbaltumvielas 6.3g; sāls 0.09g.   Neto masa: 200 gr, 1 kg. Ražotājs: “Happy Life” SIA, Riekstu 8, Rīga.


Ražots Latvijā.

www.happylife.lv