Receptes ar sarkano palmu ellu Carotino
Publikacijas
Notikumu saraksts
Sarkana palmu ella CAROTINO Baltijas valstis, Latvija, Lietuva, Igaunija ; Red palm oil CAROTINO Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia ; RBI SIA distributor of Red palm oil CAROTINO in the Baltic States

Krēms ādas relaksācijai ''Savāda vasara''

Krēms ādas relaksācijai ''Savāda vasara''


Augstvērtīgs veselības profilakses ilgstošas iedarbības krēms ādas relaksācijai ar spēcīgu antioksidantu kombināciju, kas neiztralizē brīvos radikāļus, novērš lipoperoksīdu veidošanos, aizsargā pret UV kaitīgo starojumu, veicina ādas šūnu vielmaiņu,, aktivizē šūnu atjaunošanos un to membrānu aizsardzību. Krēms nostiprina sejas aprises un uzlabo ādas elastību.


Sastāvā : Augu un kafijas eļļas, bišu vasks, propoliss, maijpuķīšu, ievziedu, lillijas un ceriņu ziedu ekstrakti, sarkanā palmu augļu eļļa ar dabīgajiem A un E vitamīniem un koenzīmu Q10, Cēsu svētavota ūdens un koraļļu komplekss.


Palīdz ādai vienmērīgi iedegt un ir ļoti patīkama smarža, kas patiks ikvienam.


Iepakots: (20ml) kompaktā flakonā ar dozatoru,ekonomiskai un ērtai lietošanai


Roku darbs.Netto 20 ml, 40 mlRažots Latvijā.

www.ekoell.lv

Latvijas argorūpnieciskā firma Ekoell jau darbojas 30 gadus, kuru vada bioķīmiķe Gunta Fišere.

No Latvijas dabas produktiem izstrādājam jaunas tehnoloģijas – ziedu un augu ekstraktu ieguvē, kuri saglabā visas dabīgo ziedu un augu dziednieciskās īpašības aromātus un dzīvības enerģiju, kas sakārto cilvēku fiziskā un garīgā līmenī. Latvijas īsās vasaras koncentrē ziedu  enerģijas no lilijām, ceriņiem, ievām un jasmīniem, rozēm un peonijām, kā arī no augiem un saknēm, kā papardes, vārpatas , dadži, ozolu lapas un zīles, kastaņu ziedi un paši kastaņi, nātres un gārses. Un šie ekstrakti tiek likti mūsu kosmētiskajos produktos. No 2000. gada sākām ražošanā izmantot sarkano palmu augļu eļļu Carotino.

Pēc Guntas Fišeres vārdiem: "Pirmais bija krēms ādas relaksācijai ‘’Savāda vasara’’, kura receptūra tika izstrādāta 2000. gada pavasarī, kad iepazinos ar RBI SIA uzņēmuma vadītāja Aigara Vīksnas piedāvāto sarkano palmu augļu eļļu Carotino, kas ir bagāta ar karotinoīdiem , E vitamīnu  tokoferolu un tokotrienolu veidā un koenzīmu Q10. Un tā radās augstvērtīgs veselības profilakses ilgstošas iedarbības krēms ādas relaksācijai "Savāda vasara".

Tagad mums ir izstrādāti ap 120 dažādi kosmētisko produktu veidi, kuros liekam arī sarkano palmu augļu eļļu Carotino, kas Latvijā ir novērtēta tās augstvērtīgo īpašību dēļ.