Receptes ar sarkano palmu ellu Carotino
Publikacijas
Notikumu saraksts
Sarkana palmu ella CAROTINO Baltijas valstis, Latvija, Lietuva, Igaunija ; Red palm oil CAROTINO Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia ; RBI SIA distributor of Red palm oil CAROTINO in the Baltic States

Dažādu augu maisījums

Par „LUDT centru”


SIA ”Latvijas Uztura un diētas terapijas centrs” ir diētas ārstu veidota organizācija, kas nodarbojas ar jaunu, veselībai labvēlīgu pārtikas produktu receptūru izstrādi, sadarbībā ar pārtikas ražotājiem.


Jaunākie eksperimentālie produkti ir veidoti, izmantojot sarkano palmu eļļu „Carotino” kombinācijā ar dažādiem Latvijā sastopamiem augiem.

  

Dažādu augu maisījums ar sarkano palmu eļļu „Carotino”
Šajā produktā, par pamatu ņemot sarkano palmu eļļu, ir iekļauti Latvijai raksturīgi pārtikā un tautas medicīnā lietoti augi: mārdadzis, linsēklas, kaņepju sēklas, rudzu graudu asni, smiltsērkšķu sēklas un lapas, irbenāja ogas, kadiķogas un ķimenes. Šādam augu apvienojumam, pateicoties bagātīgam flavonoīdu, ēterisko eļļu un karotenoīdu klāstam, piemīt izteikts un spēcīgs antioksidatīvs un pretiekaisuma efekts. Atsevišķi lietoti, šie augi ne vienmēr ir baudāmi, bet šādā apvienojumā ir iegūta lieliska garšas buķete.


Roku darbs.


Ražots Latvijā pēc SIA ”Latvijas Uztura un diētas terapijas centrs” pasūtījuma.