Carotino cepumi
Receptes ar sarkano palmu ellu Carotino
Publikacijas
Notikumu saraksts
Sarkana palmu ella CAROTINO Baltijas valstis, Latvija, Lietuva, Igaunija ; Red palm oil CAROTINO Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia ; RBI SIA distributor of Red palm oil CAROTINO in the Baltic States

Cepumi "MIRACLE" divu veidu ar kanēli un ar magonēm

Cepumi "MIRACLE" ar kanēli un magonēm
Ir tapuši jauni cepumi, kuros margarīns daļēji tiek aizvietots ar sarkano palmu eļļu Carotino. Cepumi ir garšīgi ar izteiksmīgi dzeltenu nokrāsu.


Patērētājiem tiek radīts veselīgāks produkts saturot "VAIRĀK ZINĀTNES un MAZĀK PIESĀTINĀTO TAUKU".

Cepumi ir kļuvuši bagāti ar dabīgajiem karotinoīdiem, vitamīnu E un koenzīmu Q10, kas kopā veido bagātīgu antioksidantu buķeti.Ražots Latvijā.

www.happylife.lv

  

Mūsu kompānija "Happy Life" ir plaša sortimenta konditorejas izstrādājumu ražotāja kopš 2004. gada. Mēs ražojam vairāk kā 40 produkcijas izstrādājumu. Mūsu asortimentā ir tādi produkti kā marmelāde, zefīrs, cepumi, šerbets, pastila, konfektes un salda tāfelīte.

Viena no mūsu speciālistu nesenām izstrādēm ir marmelāde no dabīgām ogām (mellenēm, jāņogām, upenēm, ērkšķogām, u.c.).Marmelāde ir ne tikai lielisks antidepresants, kā arī dabīgs organisma piesārņojuma izvadītājs. Tieši pektīna saturs marmelādē padara šo produktu veselīgu.


Sadarbībā ar RBI SIA ( Red Palm Oil - Baltics) esam izstrādājuši jaunu cepumu sēriju "MIRACLE" ar sarkano palmu eļļu CAROTINO.