Receptes ar sarkano palmu ellu Carotino
Publikacijas
Notikumu saraksts
Sarkana palmu ella CAROTINO Baltijas valstis, Latvija, Lietuva, Igaunija ; Red palm oil CAROTINO Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia ; RBI SIA distributor of Red palm oil CAROTINO in the Baltic States

Virtuvē

Tikai viena ēdamkarote (14 grami) sarkanās palmu eļļas "Carotino" ir pietiekami, lai organisms saņemtu dienā ieteicamo E vitamīna  un A vitamīna dienas devu no tā izejmateriāla - karotinoīdiem.

Visa ģimene, lietojot "Carotino", drošā un ērtā veidā var uzņemt dabīgos antioksidantus.

“Carotino” eļļai ir neitrāla, patīkama garša, tādēļ pielietošanas spektrs ir plašs - var izmantot tīrā veidā, kopā ar citronu sulu salātu mērču pagatavošanai, kā sastāvdaļu maizes un konditorejas izstrādājumos, pielietojama arī kā taukviela ēdiena gatavošanai u.c.

Šī eļļa tiek izmantota ne tikai pārtikas ražošanā, bet arī kosmētikā.

Burkāni pazīstami kā beta karotīnu avots, ir dārgāki, lai uzņemtu to pašu devu. Pie tam burkānu beta karotīns iedarbojas tikai tad, ja tas tiek uzņemts kopā ar eļļu.

Glabāšana

Ieteicams uzglabāt oriģinālajā iepakojumā istabas temperatūrā, sausā vietā, kur temperatūras svārstības ir minimālas +20-250 . Temperatūrai pazeminoties un paaugstinoties, kvalitāte nemainās.

Pie zemākas temperatūras eļļa biezē, to izskaidro ar piesātināto taukskābju sabiezēšanu.