RBI SIA daliba izstades, seminaros, konferences Eiropā un Malaizija, Indonezija Sarkana palmu ella Carotino
Publikacijas sarkana palmu ella Carotrino Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino apraksts
RBI SIA izejvielas, sarkana palmu ella, palmu kodolu ella, kokosriekstu ella, kakao, ingredients Red palm oil CAROTINO Latvia,Lithuania, Estonia, Baltics
Apraksts par Carotino SDN.BHD, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Apraksts par firmu RBI SIA, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino Facebook

Sarkana palmu ella Carotino Facebook

Sarkana palmu ella Carotino apraksts
RBI SIA izejvielas, sarkana palmu ella, palmu kodolu ella, kokosriekstu ella, kakao, ingredients Red palm oil CAROTINO Latvia,Lithuania, Estonia, Balticsprodukti ar sarkano palmu ellu Carotino
Red palm oil Carotino in Latvia, Lithuania, Estonia, Baltic states, RBI SIA distributor of red palm oil Carotino
Sarkana palmu ella Carotino Latvija, Lietuva, Igaunija un Baltijas valstis

                        Adrese:  Margrietas 7, Rīga, Latvia / e-mail: rbi@latnet.lv   Tel: 371-29132516

Uzņēmums SIA RBI tiek dibināts 2000. gadā un tā pamatdarbība ir pārtikas produktu importa un eksporta operācijas.  Nejaušība uzskatāma par iemeslu, lai iepazītos ar sarkano palmu eļļu Carotino, un tieši šis produkts aizsāk uzņēmuma darbību palmu eļļas nozarē.

RBI SIA ir ilggadējs pārtikas rūpniecībā izmantojamo augu taukvielu (sarkanā palmu eļļa, palmu eļļa, palmu kodolu eļļa, kokosriekstu eļļa), kakao un karoba importētājs.

Uzņēmumam  ir ilgstoša sadarbība ar Malaizijas kakao pupu pārstrādes uzņēmumu Guan Chong cocoa manufacturer Sdn. Bhd.


     “RBI” ir  “Carotino” tirdzniecības pārstāvis Baltijas valstīs.  Uzņēmums ir atjaunojis, pasaulē sen zināmas un augstu novērtētas, sarkanās palmu eļļas “Carotino” piedāvājumu mazumtirdzniecībai un izejvielas pārtikas, kosmētikas un sveču ražotājiem.

       

        Sadarbībā ar Latvijas ražotājiem tiek ražoti pārtikas un kosmētikas produkti


     2003. gadā Malaizijas palmu eļļas reklāmas padome MPOPC uzaicina SIA RBI dibinātāju Aigaru Vīksnu iepazīties ar industriju. Pēc šī brauciena RBI SIA uzsāk ciešāku sadarbību ar vairākām Malaizijas palmu eļļas rūpnīcām un arī ar CAROTINO.  Kopš kompānijas dibināšanas SIA RBI nodarbojas ar palmu eļļas, kakao un to produktu importu, kā arī vairumtirdzniecību, apkalpojot  pārtikas ražotājus Baltijas valstīs.

     Līdz 2008. gadam sarkanā palmu eļļa Carotino bija pieejama pircējiem Latvijas un Lietuvas lielveikalos. Eiropā aizsākusies palmu eļļas nomelnošanas kampaņa sasniedza arī Latviju un pārējās Baltijas valstis, kam sekoja produkta izslēgšana no veikalu pastāvīgā sortimenta.  Vienlaikus Baltijas valstu  pārtikas ražotāji sāka atteikties no palmu eļļas izmantošanas pārtikas produktu ražošanā.

Pēdējo 2 gadu laikā esam atsākuši sarkanās palmu eļļas Carotino piedāvājumu mazumtirdzniecībā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas patērētājiem.


Ticību palmu eļļai nostiprina tieši sarkanā palmu eļļa CAROTINO.


Uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā vadītājs Aigars Vīksna ir apmeklējis PIPOC, POC, POTS palmu eļļai veltītas konferences, seminārus, preses konferences un izstādes gan Malaizijā, gan Eiropā.

2020. gada sākumā Aigars Vīksna un Red Palm Oil - Baltics kļūst par mūziķa Agra Semēvica atbalstītāju, līdzfinansējot albuma „Lielisko mirkļu albumā…” izdošanu kompaktdiska formātā.

2020. gada vasarā tiek atbalstīta grupas 100Debija dziesmu videoklipu izveide:

                  „Man dimantu nav”,

                 „Ar mani viss notiek tā” .


2019 / 2020 / un 2021. gadā Aigars Vīksna ir piedalījies Baltijā lielākajā pārtikas ražotāju un tirgotāju izstādē RIGA FOOD, prezentējot “Carotino” sarkano palmu eļļu.


2022. gada janvārī / februārī mārketinga nolūkos tiek apmeklēta Zanzibāra, Tanzānijā, lai izpētītu konferenču par palmu eļļu organizēšanas iespējām.

Sadarbībā ar Malaizijas sadarbības partneriem novērosim eļļas palmu plantāciju attīstību Zanzibārā, gan Tanzānijā pēc MSPO (Malaizijas Ilgtspējīga palmu eļļa) standartiem.


Tieši PALM OIL FREE aktuālā tēma pastiprina ticību palmu eļļai, jo tik aktīva palmu eļļas kritika no ASV un Eiropas Savienības puses klaji parāda asu konkurences cīņu augu eļļas sektorā.


  

Apraksts par firmu RBI SIA