Sarkana palmu ella Carotino; Red palm oil Carotino

ASTOŅI EĻĻAS PĒTNIECĪBAS GADI


CAROTINO ir unikāla augstākās kvalitātes cooking oil iegūta Malaizijā, kura 2-3 gados dos nozīmīgu ieguldījumu patērētāju veselības uzlabošanā Malaizijā un visur citur pasaulē.

Astoņi pētniecības gadi Malaizijas Palmu eļļas pētniecības institūtā ir devuši lieliskus rezultātus, kas palīdzēja radīt unikālu inovējošu rafinēšanas tehnoloģiju, ko ir patentējis šis institūts un komercializējusi Carotino Sdn Bhd ražojot sarkanās palmas eļļu un reklamējot to ar preču zīmi "Carotino".

Šī ISO 9002 sertificētā kompānija, pilnīgi automatizēta ar state-of-the-art iekārtām RM30 million vērtībā. Iekārtas tika uzstādītas no Vācijas un Amerikas. Kompānijā strādā 48 darbinieki, kas regulāri apmeklē vietējās un ārzemju apmācības lekcijas ISO9002 ietvaros. Carotino Bhd. ir pirmā un vienīgā kompānija pasaulē, kas lieto PORIM patentēto (bez ķīmiskiem elementiem) rafinēšanas tehnoloģiju pretstatā ierastajam ķīmiskajam rafinēšanas procesam.

Šis īpaši reti sastopamais rafinēšanas process palīdz saglabāt dabīgos karotenoīdus un vitamīnu E .
Kā rezultātā iegūst augu eļļu sarkanā krāsā, kas nesatur holesterīnu, bagāta ar dabīgajiem karotīniem, dabīgo vitamīnu E and Koenzīmu (co-enzyme) Q10, kas ierobežo vēža rašanos, ierobežo sirds slimības, diabētu, garīgās slimības, artrītus, šūnu novecošanos un ir liela ietekme uz deģeneratīvajām slimībām.


Kompānija arī ražo palmu eļļas produktus kūkām, konditorejas margarīnus, taukvielas biskvītiem un saldējumiem, glazūrām.
Pudelītes veidols arī ir patentēts tāpat kā Carotino preču zīme visā pasaulē.

20% no saražotā daudzuma tiek realizēts vietējā tirgū un pārējie 80% tiek eksportēti uz ASV, Japānu, āzijas valstīm, Lielbritāniju, Krieviju, Baltijas valstīm, CIS valstīm, Austrāliju un Rietumeiropas valstīm.
"Carotino ir vairāk nekā cooking eļļa. "Carotino" ir atzīta Nacionālajā Sirds slimību institūtā, Šveices vitamīnu institūtā un Austrālijas Nacionāljā Sirds fondā. Carotino ir 100% dabīga augu eļļa nesaturot konservantus un piedevas.

Viena ēdamkarote "Carotino" ir pietiekama dienas karotenoīdu deva pieaugušajiem.
Šī vitamīna A bagātā eļļa, vērtīgā dāvana no Malaizijas, ārstē aptuveni 3 miljonus bērnu visā pasaulē, kas cieš no redzes defektiem, ko izraisa A vitamīna trūkums. Konsolidējot pozīcijas vairāk nekā 10 valstīs pasaulē, īsā laika periodā šīs neatkārtojamās tehnoloģijas produkts, satricinās augu eļļu tirgu vairāk kā 20 pasaules valstīs visā pasaulē.

Atpakaļ