RBI SIA daliba izstades, seminaros, konferences Eiropā un Malaizija, Indonezija Sarkana palmu ella Carotino
Publikacijas sarkana palmu ella Carotrino Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino apraksts
RBI SIA izejvielas, sarkana palmu ella, palmu kodolu ella, kokosriekstu ella, kakao, ingredients Red palm oil CAROTINO Latvia,Lithuania, Estonia, Baltics
Apraksts par Carotino SDN.BHD, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Apraksts par firmu RBI SIA, Sarkanas palmu ellas Carotino izplatitajs RBI SIA Latvija, Lietuva,Igaunija, Baltijas valstis
Sarkana palmu ella Carotino Facebook
Red palm oil Carotino in Latvia, Lithuania, Estonia, Baltic states, RBI SIA distributor of red palm oil Carotino
Sarkana palmu ella Carotino Latvija, Lietuva, Igaunija un Baltijas valstis

Sarkana palmu ella Carotino Facebook

                        Adrese:  Margrietas 7, Rīga, Latvia / e-mail: rbi@latnet.lv   Tel: 371-29132516

Koenzīms Q10

Koenzīms Q10 ir atslēga šūnu enerģijas ražošanai. Aknas no dažādām aminoskābēm var sintizēt Q10, bet ap 40 gadu vecumu šī spēja samazinās un noved pie nepietiekamas Q10 koncentrācijas organismā.

Q10 darba vieta ir šūnu mitohondriji. Šeit sadalītās barības vielas ar skābekļa palīdzību tiek pārvērsts šūnu enerģijā, ko raksturo ATF līmenis. Q10 darbojas kā neaizvietojams katalizators, lai ieelpotais skābeklis titku saistīts ar šūnām.

Enerģija nepieciešama visām organisma šūnām, jo īpaši sirds un aknu pārslogotajām šūnām, tāpat arī muskuļiem, ko bez Q10 nevar nodrošināt.

Koenzīma Q10 deficīts veido šūnu enerģijas deficītu, kā rezultātā pazeminās fiziskās un garīgās darbaspējas un novājinās organisma aizsargspējas.

Tātad Q10 kalpo šūnu apgādei ar skābekli, kura efektivitāte palielinās saistoties ar vitamīnu E.

Koenzīms Q10 atveseļo organisma imūno sistēmu un aizsargā pret diabētu, garīgiem traucējumiem un slimībām, kas saistītas ar organisma novecošanos. Tās dabīgie antioksidanti spēlē aizsargājošu lomu šūnu novecošanas procesā, aterosklerozes (asinsvadu sieniņu sašaurināšanās) un vēža formu novēršanā.

Koenzīms (koferments) Q10